Італійські купальники не мають тимчасових діапазонів та цінуються жінками різних поколінь. Підібрати купальний костюм не найлегше завдання, але наш інтернет-магазин Iodonna пропонує величезний вибір купальників на будь-який смак, серед яких обов'язково знайдеться потрібна модель. Але, як і будь-який інший виріб, купальний костюм вимагає правильного догляду, який дозволить зберегти максимально довгий час його належний зовнішній вигляд.

 

 

Багато хто вважає, що, якщо костюм для купання більшу частину часу знаходиться у воді, його не потрібно прати, тільки викрутити, та висушити. Але це помилка, навіть якщо йдеться про прийняття сонячних ванн. На зовнішньому вигляді купальника залишають свої відбитки потові виділення, крему чи олії для засмаги, пісок. А якщо купання відбуваються в басейні або в морі, купальний костюм піддається таким дратівливим складам, як хлорка або морська сіль. Отже, якщо хочеться, щоб улюблений купальник носився довше, радував своє самолюбування і притягував погляди оточуючих, доглядайте його.

 

Прати купальний костюм можна і вручну, і в пральній машині. «Ручне прання» є обов'язковим, якщо модель з кісточками, які можуть бути деформовані під час прання в машині. Інші моделі можна прати машинним способом, але в режимі «Делікатне прання», який є зараз у будь-якій пральні і набагато щадне ручного прання.

 

 

Не варто забувати про те, що купальні костюми спортивного типу витриваліші і стійкіші до зовнішнього впливу та агресивних речовин. Праючи звичайні купальники, краще застосовувати делікатні режими.

 

Для прання краще придбати дитячі порошки і гелеподібні засоби, які містять мінімальну кількість шкідливих речовин, менш агресивних і не так згубно впливають на матеріал виробу. Правильно підібраний засіб зменшить рівень зносу купальника і збереже як колір, а й стан тканини загалом. Ополіскувач в даному випадку необхідно виключити зовсім, оскільки він призводить до раптового вигоряння.

 

 

Стираючи купальник, особливо якщо мова про улюблену італійську, не забувайте, що:

 

  • Не можна прати речі різного кольору разом, особливо світлі купальні костюми з різнокольоровими;
  •  Режим віджиму використовувати заборонено, оскільки виріб може розтягнутися та втратити колишню форму;
  • Необхідно користуватися спеціальними сітчастими мішечками, які виступають певним захистом;
  • Обов'язково використовуйте пральні порошки або гелеподібні склади для прання;
  • До початку прання промивайте барабан пральної машини чистою водою, яка позбавить залишків прального порошку;

 

 

  • Температурний режим при пранні повинен бути не більше 35℃;
  • Сушити цю річ потрібно в тіні без попадання сонця, а також впливу високих температурних режимів, що призведе до швидкого вигоряння.